Vår infomail hittar ni här :

info@gosab.se

JÖNKÖPING

Måndag- Fredag 08:00-11:00 + 13:00-15:00 tis+tors stängt EM

| 036 30 84 75 | Södra skolgatan 12 | 562 31 Norra hammar

KONTORET

Bengt Ryberg

VD

0705 - 48 75 71

bengt@gosab.se

 

Anne

Kontorschef

036 - 30 84 75

anne@gosab.se

 

Simon

Skorstensfejarmästare

0703 - 10 32 28

simon@gosab.se

Douglas

skorstensfejartekniker

0702 - 38 55 04

douglas@gosab.se

 

Lars D

Arbetsledare

0702 - 56 07 89

lars.d@gosab.se

 

Lina

Administratör

031- 30 84 75

lina@gosab.se

TEKNIKER

Lars B

Skorstensfejartekniker / OVK besiktningsman

0705 - 39 85 42

lars.b@gosab.se

 

Tobias

 

0703 - 24 68 02

tobias@gosab.se

 

Emil

 

0703 - 77 43 75

emil@gosab.se

 

Lars D

Arbetsledare

0702 - 56 07 89

lars.d@gosab.se

 

Nikolas

skorstensfejartekniker / OVK besiktningsman
0702 - 69 00 08

nikolas@gosab.se

Anders M

skorstensfejartekniker / OVK besiktningsman

0702 - 81 82 12

anders.m@gosab.se

Douglas

 

0702 - 38 55 04

douglas@gosab.se

 

 

Nicklas

 

Lennart

 

Robert

 

Göran

 

SOTNING

Magnus

 

Rickard

 

Calle

 

Erik

 

Marcus

 

 

 

Ibland kan det vara svårt att veta vem man skall kontakta.

Därför har vi nu gjort det ännu enklare.

 

Kontakta oss här, så återkommer vi så fort vi kan.

 

 

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Obligatoriskt

Skickar formuläret…

Servern påträffade ett fel.

Formuläret togs emot.

GÖSAB SOTNING AB är en del i GÖSAB Gruppen tillsammans med Active Ventilation.

Vårt systerbolag kan ni nå på
acvent.se